382_6060446384

هماهنگی پرده و دکوراسیون

پرده و دکوراسیون

ما انسان ها معمولا تنوع را دوست داریم و مایل هستیم هم دکور زیبایی را ایجاد کنیم چه در محل کار و چه در محل زندگی و هم اینکه تغییرات را در آن در بازه های زمانی مختلفی تغییر دهیم.
در انتخاب دکوراسیون معمولا اگر رنگ های تند را انتخاب کنید این بازه تغییرات زودتر فرا میرسد و نوعی دلزدگی را در شما بوجود می آورد و سبب میشود شما تمایل پیدا کنید آن را تغییر دهید.
پیشنهاد ما به شما این است که همه رنگ ها را مانند هم انتخاب نکنید و کنتراست خوبی در انتخاب آن ها داشته باشید.
به طور مثال اگر رنگ قالب شما فیروزه ایی یا آبی است، نیازی نیست که همه رنگ ها را آبی فیروزه ایی انتخاب کنید میتوانید تلفیقی از رنگ سفید و قهوه ایی رو به روشن را با آن ترکیب کنید.
از آنجا که چه در محل کار و چه در محل زندگی عنصری به نام پنجره وجود دارد، انتخاب پرده یکی از اساسی ترین مسائل برای دکوراسیون است.
این را در نظر داشته باشید که اگر رنگ پرده را با مبلمان و فرش وآباژور ترکیب کنید خروجی لذت بخشی خواهد داد، اما اگر همه را یک رنگ انتخاب کنید بسیار کار عجیب و ناجالبی کرده اید.
به طور مثال اگر رنگ مبل آبی فیروزه ایی است و فرش شما ترکیبی از سفید یا فیروزه ایی است بهتر است پرده را فیروزه ایی استفاده نکنید، و آن را با عناصر رنگی دیگری ست کنید.
اگر یخواهم در مورد این مثال بگویم بهتر است پرده را سفید کنید و قسمتی از والان آن را از پارچه های کوسن مبل ها انتخاب کنید که این انتخاب نباید افراطی باشد فقط در این مرحله شما میخواهید عناصر محل مورد نظر را هم راستا و هم ریتم کنید. همچنین کوسن های مبل بهترین گزینه برای هم راستا کردنن عناصر منزل هستند. کوسن های سفید همراه با کوسن های آبی از جنس والان پرده و سرتاسر پرده شما سفید.
این موارد بالا در قالب یک مثال بود تا ذهن شما به این مساله نزدیک شود که همه لوازم منزلتان را با رنگی یکسان پوشش ندهید و ایجاد تفاوت هایی از رنگ های هم خانواده را در ان بگنجانید.
این عمل زیبایی پرده خانه شما را چنیدین برابر میکند.به عکس زیر دقت کنید البته این عککس برای اتاق خواب طراحی شده اما انتخاب پرده و مبلمان تخت آن و روتختی آن بسیار شکیل و زیباست:

پرده
اگر میخواهید فضای گسترده تری را نشان بدهید از پرده های زبرا که امروزه بسیار طرفدار پیدا کرده است می توانید استفاده کنید. این پرده ها به علت مدل های متنوع و جنس پارچه نانو ، 100% قابل شستشو و طراحی زیبا، مدرن و بروز فضای شما را دگرگون می نماید. این نوع پرده یکی از انواع جدید پرده های کلاسیک می باشد و ساختار آن از جنس تور و پارچه است که به صورت راه راه در اندازه های مساوی یا متفاوت و با ظرافت هر چه تمام تر بافته شده است.
مدل های پرده زبرا که در تصاویر زیر مشاهده میکنید از نمونه کارهای گالری پرده قربانی است که کیفیت و تنوع هم در این تصاویر قابل توجه است.

پرده زبرا

پرده زبراپرده زبرا

پرده زبرا

شما می توانید برای محل مورد نظر خود از کارشناسان گالری پرده قربانی کمک بگیرید و همچنین میتوانید از لینک زیر سفارش خود را بدهید:

سفارش پرده زبرا

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − نوزده =