پرده های زبرا برای آشپزخانه

آیا پرده های زبرا برای آشپزخانه انتخاب خوبی است؟

پرده های زبرا برای آشپزخانه

امروز می خواهیم در مورد پرده آشپزخانه صحبت کنیم، چون به شدت برای زیبایی دکوراسیون آشپزخانه مهم است، و خانم ها بیشترین زمان را در آشپزخانه سپری میکنند و اصطلاحا می گویند آشپزخانه قلب خانه است.
پس بهتر است این فضا جوری طراحی شود که آرامش و زیبایی حفظ شود. در اولین قدم باید میزان نور را در نظر بگیرید.و بعد از آن فضایی که در اختیار دارید.

پرده های زبرا برای آشپزخانه
وسعت فضا در آپارتمان های امروزی سبب شده همه به دنبال پرده و وسایلی باشند که فضایی کم را بگیرد و بتوانند از فضای زیادتری در منزل خود استفاده کنند.
یکی از بهترین پرده ها که می توان آن را معرفی کرد، پرده زبرا است، این پرده ها بهترین فضا و بهترین قابلیت نورگیری را به شما میدهد.

پرده های زبرا برای آشپزخانه
یکی از دغدغه های خانم های خانه تمیز نگه داشتن پرده ات که در آشپزخانه امر زود کثیف شدن بیش از مکان های دیگر، زودتر اتفاق می افتد و این به دلیل آن است که کار در آشپزخانه معمولا ریخت و ریز دارد و معمولا دست کثیف میشود و خوب با برخورد با پرده در مواقع ضروری ممکن است آلودگی ایجتد کند و مسائل ریزه کاری دیگر که خانم ها بهتر می دانند.
در این حالت پرده های زبرا توسط کنترل و یا توسط ریسمان آن قابل ایجاد نوردهی ویا منع نور است و همچنین فضای کمی را به خود میگیرد.همین امر سبب میشود برای محیط آشپزخانه پرده های زبرا بهترین گزینه باشند.

پرده های زبرا برای آشپزخانه

چند توصیه مهم برای انتخاب پرده آشپزخانه :

  • اگر کاشی  یا متریال دیوار های آشپزخانه شما طرح دار است بهتر است پرده ساده انتخاب شود و پرده را طرح دار انتخاب نکنید.
    پرده های بالا رونده و زبرا میتواند فضای ممکن شما را بیشتر کند.
  • پرده ها با قابلیت شستشو و کیفیت بالا را انتخاب کنید چون چربی ها سبب میشود شما پرده را بیشتر بشورید.
  • رنگ پرده را درست و با توازن رنگ بندی دیوار پوش و کف پوش و همچنین کابینت ها در نظر بگیرید. رنگ های جیغ سبب خستگی شما در طولانی مدت می شود. سعی کنید رنگ های گرم ولی با تن رنگ پایین انتخاب کنید.رنگ های خیلی کم رنگ هم توصیه نمی شود استفاده کنید سبب بی روحی و ناخوشی در روح و روان میشود.
  • پرده های تمام تور استفاده نکنید به دلیل اینکه تنظیم نور در آن ها قابل پیشبینی نیست و حتما باید زیر پرده ایی داشته بشد و همین امر موجب میشود شما مدام زیر پرده را کنترل کنید واین کار باعث میشود عمر پرده کاهش پیدا کند.

پرده های زبرا برای آشپزخانه

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =