1

نکات مهم خرید پرده از دیدگاه دکوراتیوهای بزرگ

نکات مهم خرید پرده از دیدگاه دکوراتیوهای بزرگ

اگر از یک طراح دکوراسیون سوال کنید به شما میگوید که پرده های به فضای شکا روح می بخشد و سبب ایجاد فضای زیبایی میگردد. اما فقط زمانی که به درستی انتخاب شده باشد زیرا عوامل زیادی در انتخاب پرده وجود دارد.
هنگامی که شما به درمان پنجره ها می آیید ، موضوع رنگ و پارچه، طول و پوشش و عوامل دیگر دکوراسیون نقششان پررنگ می شود.
در این مقاله میخواهیم به این عوامل بپردازیم.

کلمات کلیدی( پرده_پرده پذیرایی_دکوراسیون و پرده_پرده و دکور_پرده اتاق_پارچه پرده_انتخاب پارچه پرده)

زمان تخمینی مطالعه مقاله : 7 دقیقه

  • رنگ و پارچه

پارچه یک قسمت ضروری انتخاب پرده ها است، از آنجا که مواد به صورت پویا و پویایی خود در طول زمان عمل می کنند. و دامنه گسترده ایی برای انتخاب دارد که شما میتوانید آن را طراحی کنید و سپس به دنبال طرح ذهنی خود در پارچه ها باشید.
طراح سویلز دپیدرو کانینگهام از تیلتون فینویک می گوید: “اگر آنها خیلی سنگین باشند، ممکن است هنگام کشیده شدن آنها سنگین شود و راحت جمع نشود و خیلی سبک باشند و ممکن است از بین برود.”
لانا لارنس، معاون رئيس جمهور آنتونی لارنس بلالیر، طراحان پرده که با طراحان مانند الکسا همپتون و کتی ریدر کار می کند، پیشنهاد می کند که پارچه ها را به یک پنجره، مانند یک نمایشگاه پارچه، نگه دارد. او می گوید: “آن را مانند یک آکاردئون در بالای آن بگذارید و آن را بپوشانید.” “اگر آن را مانند یک قطعه محکم ایستایی داشته باشد، پس از آن به راحتی بر روی پنجره سقوط نمی کند.”

نکات خرید پرده
اگر انتخاب پارچه پرده شما خاص است هرگز در اشل کوچک آن را اجرا نکنید زیرکار ممکن است ظاهر واقعی پارچه را نشان ندهد.
همچنین، به یاد داشته باشید نور خورشید پارچه را در طول زمان محو خواهد کرد. اگر اتاق مورد نظر دارای نور زیاد باشد، برای جلوگیری از رنگهای روشن، هوشمند است، زیرا آنها تمایل دارند سریعتر فرسوده شوند.
آلیس گارسیو، معاون رییس توسعه محصول در Kravet می گوید: “با این حال، اگر دوست دارید اغلب اتاق های خود را عوض کنید، می توانید کمتر از آن ها نگران نباشید”. Cunningham پیشنهاد می کند که با رنگ های خنثی روبه رو شود ، زیرا آنها کمتر از رنگ های دیگر محو می شوند و بیشتر به دکور اتاق می آیند.
Guercio می گوید: پارچه کتانی، ابریشم، ابریشم مصنوعی و مخملی برای درمان زیبایی یک پنجره انتخاب عالی بشمارمی آید، زیرا آنها تمایل به چسبیدن بهترین ها را دارند. او می گوید “ابریشم مصنوعی تمایل دارد که با دوام ترین باشد.” و در اتاق آفتابی ویژه، ابریشم مصنوعی به سرعت به عنوان پرده ابریشم واقعی خراب نمی شود.
برخی از پارچه ها می توانند به نگه داشتن سرما کمک کنند. بسیاری از هتل ها از جیر، مخملی، یا تورهای ضخیم استفاده می کنند، زیرا وزن آنها سبب می شود که نور را ببندند و گرما را حفظ کنند. با این حال، تقریبا هر نوع پارچه می تواند با ضربه، مواد ضخیم، پارچه ای عایق بندی شود.
لاورنس می گوید: “اگر ابریشم بی رنگ باشد، سبب پوسیدگی می شود.

  •  طول و پوشش

در برخی از فضاها پنجره ها منقطع است و فاصله هایی بین آن ها وجود دارد ، بعضی ها این فاصله را در نظر میگیرند و برخی ها یکسره آن فضا را پرده میزنند.
قبل از هرکاری باید تصمیم بگیرید که چقدر بالای پنجره که پرده ها را می خواهید شروع کنید. کانینگهام می گوید: “پانل های آویزان بالاتر از پنجره، حس ارتفاع را به اتاق می دهد.” طراحان اغلب پرده ها را حدود شش اینچ بالای قاب پنجره آویزان می کنند، اما برای یک نگاه چشمگیر، برخی از آنها بالاتر می روند.
از بالای پنجره (به علاوه درصدی از ارتفاع که در آن پرده ها آویزان می شود) را به کف اندازه گیری کنید. برای یک نگاه سنتی تر، با پرده ای که کمی روی زمین افتاده، شما می خواهید دو تا سه اینچ دیگر را به طول خود اضافه کنید. برای یک ظاهر مدرن و واضح، پانل سقوط با کف.تمامی این فواصل برای طراحی یک پرده بسیار اهمیت دارد زیرا به حقارت یا بزرگی و وسعت فضا تاثیر خود را میگذارد.
هنگام اندازه گیری عرض پنجره خود، مطمئن شوید که چهار تا هشت اینچ در هر دو طرف اضافه کنید و تعداد کل دوگانه را برای اطمینان از پرده پرده افزایش دهید. لارنس می گوید: “سپس زمانی که پرده ها باز هستند و زمانی که پرده ها باز می شوند و بسیاری از پنجره های شیشه ای را مسدود نمی کنند، آنها نمای خود را از دست می دهند.”
اگر شما قصد استفاده از پرده ها را دارید تا خورشید را خاموش کنید، این اضافی دیافراگم در اطراف محیط پنجره شما نیز به جلوگیری از هر نور خیره کننده کمک می کند.

نکات خرید پرده

  • درمان پنجره های سفارشی

درمان پنجره های سفارشی مزایای زیادی را ارائه می دهد: شما می توانید ابعاد را به اندازه پنجره خود سفارشی کرده و یک نگاه مناسب به آن بدهید، مانند کت و شلوار کاملا مناسب تن شخص بصورت سفارشی میشود. پانل های سفارشی در گزینه های طراحی بی پایان، از مواد به سبک هدر می آیند. هرچند با استفاده از این گزینه تفاوت قیمت قابل توجهی از پانل های پرده ای خارج از قفسه است.

  • مشاوره خرید پرده

پرده های خود را با یک مشاوره خانگی درست کنید. پرده ایی که قصد دارید برای پذیرایی یا بقیه فضاهای خانه استفاده کنید بسیار مهم است که چه جنسی باشد چه رنگی باشد و چه خصوصیات رفتاری را دارا باشد.
این مشاوره میتواند توسط گالری پرده قربانی صورت بگیرد زیرا گروه گالری پرده قربانی در مشهد جزو معدود پرده فروشانی هستند که متناسب با فضای شما ،مشاوره خرید پرده را میدهند.
پرده هایی مدرن و سبک های جدید در گالری پرده قربانی آماده ارائه می باشد شما بامراجعه به پرده فروشی قربانی میتوانید با دامنه گسترده انتخاب و تنوع محصولات روبرو شوید.
پرده های زبرا ،پرده های توری ،پرده های کرکرایی، پرده های تلفیقی تور و پارچه با بهترین کیفیت پارچه های پرده ایی ترک و خارجی برای پرده اتاق خواب و پرده اتاق نشینمن و پذیرایی قابل ارائه می باشد.
با نظرات خود ما را همراهی نمایید.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − 3 =