انتخاب پرده

انتخاب رنگ مناسب پرده پنجره

انتخاب رنگ مناسب پرده پنجره

هنگامیکه تلاش میکنید از پرده پنجره را انتخاب کنید، گاهی سخت ترین قسمت جستجوی اولیه است که چه رنگ و فرمی انتخاب کنید. رنگ پرده پنجره شما قطعا یکی از مهمترین عوامل در نظر گرفتن است. رنگ نیز جای خوبی برای شروع جستجوی شماست زیرا شما را مجبور می کند تا انواع مختلف عوامل دکور خانه را در نظر بگیرید. برخی از نکات را در مورد چگونگی مطابقت پرده ها با دکور خانه خود انتخاب کنید. ببینید کدام رنگ بهتر است اگر سعی می کنید پرده های خود را در پس زمینه مخلوط کنید و برخی از نکات اضافی در مورد بافت پرده و پرده ها را  بدانید.

انتخاب پرده

ترتیب انتخاب پایین پرده

ابتدا رنگ پرده مناسب شما رااز دامنه موارد اضافی دور کرده و شما را محدود می کند. گاهی اوقات شما باید نیازهای دیگر را قبل از اینکه رنگ کامل را جستجو کنید در نظر بگیرید. این بستگی به اتاق دارد. انتخاب پرده ها برای پوشش درب کشویی شیشه ای از آشپزخانه متفاوت از انتخاب پرده ها برای اتاق نشیمن یا اتاق خواب اصلی است. اتاق های مختلف نیاز به پرده های مختلف، هر دو در سبک و قابلیت. برای عملکرد، شما باید فن آوری پرده را در نظر بگیرید.

به عنوان مثال، اگر شما انتخاب کنید پرده ها برای اتاق نشیمن، برای پوشش یک درب شیشه ای کشویی یا در هر پنجره ای که نور خورشید زیادی را به ارمغان می آورد، شما می خواهید پرده های خاموش کننده انرژی را در نظر بگیرید. باید از این الزامات برای محدود کردن جستجوی خود از ابتدا استفاده کنید. سپس شما می توانید تلاش خود را برای رنگ کامل شروع کنید.

پرده های متناسب با دکور خانه

اکنون که آماده انتخاب رنگ هستید، اولین گام این است که کشف کنید که یک اتاق را از ابتدا چه رنگ ودکوری در نظر گرفتید و یا ترکیب چه رنگی باآن عالی میشود. اکثر افرادی که پرده ها را جستجو می کنند پرده های قدیمی را جایگزین می کنند (و شاید هم تعجب کنید که با پرده های قدیمی چه می کنید)، اما این بدان معنا نیست که شما باید با پرده های رنگی مشابه برای جایگزینی خود استفاده کنید.

انتخاب پرده

در حقیقت، جایگزین های ساده دکور خانه به شما فرصتی نادر را می دهد تا یک ظاهر تازه و تازه را به یک اتاق که در حال حاضر ایجاد شده است، به ارمغان بیاورد. در اینجا چند ایده برای استفاده از دکور خانه در حال حاضر وجود دارد که رنگ های پرده خود را انتخاب کنید.

استفاده از رنگ

یکی از بهترین راه های ترکیب انتخاب رنگ بقیه اجزای دکوراسیون موجود است به این شکل که مثلا اگر اتاق دیوار های سبز دارد به رنگ سبز آن توجه کنید و بدنبال رنگ پرده ایی باشید که کنار این رنگ دیوار جلوه کند نه اینکه فقط از طرح آن خوشتان بیاید. مثلا اگر شما از پرده صورتی خوشتان می آید دلیل نمیشود ترکیب زیبایی کنار دیوار سبز باشد.

یک رنگ از اجز و عناصر مختلف فضایی که میخواهید پرده کنید میتواند انتخاب رنگ را برای شما تسهیل کند.

الگوهای پرده را ببینید

اگر دکور خانه در اتاق پرده های انتخابی شما دارای برخی از الگوهای پررنگ باشد، بهتر است با پرده هایی که الگوهای جسورانه ای ندارند، بروید. حتی اگر الگوهای مشابه و به نظر می رسد ممکن است یکدیگر را تکمیل کنند، داشتن الگوهایی بیش از حد می تواند جلوه ای منحرف کننده و درخشان در اتاق شما ایجاد کند. این یک درس مهم برای انتخاب پرده با بافت منحصر به فرد است. با داشتن انواع مختلف بافت در اتاق شما ممکن است به نظر کلی منجر شود، به جای ایجاد احساس یکپارچه، اتاق را جدا کنید.
بهتر است در مورد دامنه ترکیب رنگ ها اطلاعاتی کسب کنید.و با ترکیب های مدرن و جدید پرده  آشنا شوید.

درگیر پس زمینه شوید

انتخاب پرده پنجره همیشه در مورد ایجاد یک بیانیه رنگی است. شما مجبور نیستید یک رنگ پرده را انتخاب کنید که با رنگ مشکی روی فرش روبرو شود یا یک رنگ مکمل را به اتاق شما اضافه کند. اگر ظرافت چیزی است که شما دنبال آن هستید،

انتخاب پردهبهتر است یک رنگ خنثی را انتخاب کرده و تلاش خود را برای پیدا کردن یک طراحی پرده با بافت یا طراحی ظریفانه متمرکز کنید. پرده های نیمه قیمتی یک گزینه عالی هستند زیرا آنها یک بیانیه جسورانه را ایجاد نخواهند کرد و همچنین حفظ حریم خصوصی در حالی که اجازه می دهد برخی از نور به خانه شما. بعضی پارچه ها مانند توری های زیبا و پرده های دوزی شده نیز می توانند جزئیات دقیقی را برای فضای شما ارائه دهند.

از مشاور انتخاب  پرده استفاده کنید:

یکی از روش های نوین برای جلوگیری از اتلاف زمان ،گرفتن مشاوره از گالری پرده است زیرا آن ها با موضوع رنگ بندی پرده ها آشنایی کامل دارند و میتوانند شما را راهنمایی کنند.

یکی از خدمات پرده  فروشی گالری پرده قربانی در مشهد مشاوره خرید پرده مناسب با کاربری شما است.

با نظرات سازنده همراه ما باشید.

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + چهار =